:: موج نو :: | حال عمومی رهبر انقلاب اسلامی کاملا خوب و طبیعی است
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 سپتامبر 2014 | کد خبر : 251
 • رییس تیم پزشکی رهبر انقلاب پس از عمل جراحی؛

  حال عمومی رهبر انقلاب اسلامی کاملا خوب و طبیعی است

  در پی عمل جراحی صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی، آقای دکتر مرندی، رئیس تیم پزشکی ایشان‌‌ در مصاحبه‌ای ضمن ابراز رضایت کامل از عمل جراحی انجام شده‌ گفت: این عمل جراحی بدون بیهوشی و با بی‌حسی موضعی انجام شد و وضعیت عمومی رهبر انقلاب اسلامی کاملا خوب و طبیعی است. رهبر انقلاب اکنون نیز در وضعیت خوبی هستند و از بنده خواستند که سلامت ایشان را به مردم برسانم.

  ۴۱۸۰۸۸_۱۶۶موج نو :: در پی عمل جراحی صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی، آقای دکتر مرندی رئیس تیم پزشکی ایشان، در مصاحبه‌ای ضمن ابراز رضایت کامل از عمل جراحی پروستات انجام شده‌ گفت: این عمل جراحی بدون بیهوشی و با بی‌حسی موضعی انجام شد و وضعیت عمومی رهبر انقلاب اسلامی کاملا خوب و طبیعی است.

  به گزارش “موج نو” به نقل از “تابناک”، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، دکتر مرندی همچنین افزود: عمل پروستات برای افراد در محدوده سنی سالمندی و حتی میانسالی، عمل رایجی است که در بیشتر موارد نیاز به برداشتن پروستات پدید می‌آید.

  وی افزود: مدتی بود که این عارضه در رهبر انقلاب ایجاد شده ‌و نظر پزشکان این بود که اکنون زمان مناسبی برای عمل است و رهبر معظم انقلاب نیز ‌نظر پزشکان معالج را پذیرفتند.
  رئیس تیم پزشکی رهبر معظم انقلاب در خصوص فرآیند انجام عمل گفت: عمل مزبور صبح امروز و در مدت کمتر از نیم ساعت با بی‌حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی و بدون هرگونه عارضه‌ای انجام شد.

  وی ادامه داد: رهبر انقلاب در طول عمل در هشیاری کامل بودند و صحبت می‌کردند و اکنون نیز در وضعیت خوبی هستند و از بنده خواستند ‌سلامت ایشان را به مردم برسانم.

  دکتر مرندی با اشاره به تأکید رهبر انقلاب در خصوص انجام عمل در یک بیمارستان دولتی، افزود: رهبر انقلاب تأکید داشتند که مزاحمتی برای سایر بیماران انجام نشود، لذا عمل صبح زود انجام شد.

  آقای مرندی در پاسخ به پرسشی درباره زمان ترخیص رهبر معظم انقلاب از بیمارستان نیز گفت: ‌معمولا مراقبت‌های بعد از این عمل برای همه بیماران بین سه تا پنج روز در بیمارستان انجام می‌شود و در خصوص ایشان نیز همین روند گذرانده خواهد شد.

  وی ادامه داد: پس از ترخیص نیز مانند همه بیماران، در دوره نقاهت، محدودیت‌های بعد از عمل از لحاظ میزان فشار کاری وجود دارد و هرچند ایشان‌ فردی فوق‌العاده پر کارند،‌ باید ‌چند هفته از فشار کاری خود کم و برخی کار‌ها را نیز حذف کنند، البته اراده ایشان بر این است که هر چه زود‌تر به حالت طبیعی بازگردند.

  رئیس تیم پزشکی رهبر انقلاب همچنین از زحمات کادر پزشکی و پرستاران در انجام عمل جراحی و همچنین از دعاهای خالصانه مردم ایران برای سلامتی رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد.

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار