:: موج نو :: | بازگشت «انصار حزب‌الله» به خیابان‌ها
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 11 سپتامبر 2014 | کد خبر : 390
 • «عبدالحمید محتشم» دبیرکل «انصار حزب‌الله» خبر داد:

  بازگشت «انصار حزب‌الله» به خیابان‌ها

  به اذن خدا نامعادله غلط جاری که بر اساس آن وزن مفسدین و حامیان آنان در جامعه به ضرر متدینین تغییر یافته، را دگرگون خواهیم کرد زیرا اگر ما به مقابله با این جریان برنخیزیم، این جریان مفسد خواهد بود که در برابر حزب‌الله خواهد ایستاد.

  ۱۶۲۷۴موج نو :: دبیرکل «انصار حزب‌الله» از تصمیم این تشکل برای آغاز یک حرکت منسجم و آغاز به کار گروه‌های سیار امر به معروف و نهی از منکر به شکل گسترده بویژه در تهران خبر داد.

   به گزارش سرویس دریافت اخبار موج نو، در بخشی از خبری که عصر ایران به نقل از پایگاه خبری انصار حزب‌الله منتشر کرده آمده است: خانه محقر پدر شهید «علی خلیلی»، میزبان جمعی از خواهران و برادران «انصار» بود که ساعاتی در آن فضای متبرک حضور یافتند در سجاده شهید اقامه نماز کردند و با روح پر فتوح او و اربابش حسین علیه‌السلام، عهد بستند در راهی که آنها شهید شد ثابت قدم بمانند و به اذن الهی آن را ادامه دهند.

  اعلان رسمی فعالیت گروه‌های سیار «انصار»

  فلسفه دیدار این هیات که نمایندگی ۲۰ گروه میدانی امر به معروف و نهی از منکر سازمان‌یافته را برعهده داشتند پیش از آنکه یک برنامه متداول تقدیر از یک شهید امر به معروف باشد، اعلان رسمی آغاز به کار گروه‌های سیار امر به معروف و نهی از منکر «انصار حزب‌الله» بود.

  اعلام به کار رسمی گروه‌هایی که البته در مدت تکمیل سازماندهی نیز در قالب تیم‌های چند ده نفره برادران و خواهران، در نقاط مختلف شهر، ماموریت خود را بدون آنکه بُعد رسانه‌ای داشته باشد به شکل مقدماتی به اجرا گذاشته‌اند چنانکه هیات نماینده نیز پس از این دیدار بلافاصله به محل ماموریت تعیین شده خود رهسپار شدند.

  مفسدان را منکوب و حامیانشان را حذف می‌کنیم

  «عبدالحمید محتشم» دبیرکل «انصار حزب‌الله» و مدیرمسئول هفته‌نامه «یالثارات الحسین» به ایراد سخنانی در جمع حاضر پرداخت و با اشاره به غربت شهید «علی خلیلی» گفت: شهادت غریبانه برادرمان، اراده حزب‌الله را برای آغاز یک حرکت منسجم به حرکت درآورد و اکنون قصد بر این است تا با وجود همه حملات شبانه‌روزی معاندان و منافقان برای مجریان ام‌الفرائض، شیوه انجام عملیات به گونه‌ای باشد که مفسدان را که به دلیل فضای تسامح حکومتی تجری یافته‌اند منکوب و حامیان آنان را از صحنه عمل حذف کند.

  گستره عملیات انصار وسیع خواهد بود

  عبدالحمید محتشم در حالی گستره عملیات را کشوری خواند که به خانواده شهید خلیلی وعده داد: میدان عمل در تهران بسیار وسیع و حجم عملیات بالا خواهد بود.

  مدیرمسئول هفته‌نامه یالثارات تاکید کرد: به اذن خدا نامعادله غلط جاری که بر اساس آن وزن مفسدین و حامیان آنان در جامعه به ضرر متدینین تغییر یافته، را دگرگون خواهیم کرد زیرا اگر ما به مقابله با این جریان برنخیزیم، این جریان مفسد خواهد بود که در برابر حزب‌الله خواهد ایستاد.

  دبیرکل «انصار حزب‌الله» از مادر شهید خواست تا برای توفیقات خیل عظیمی که قدم در راه فرزند شهیدش گذاشته‌اند دعا کند تا اهدافی که شهید مظلوم «علی خلیلی» پیش‌قراول حرکت به سوی دستیابی به آن بود محقق گردد.

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار