:: موج نو :: | شجونی: وزیر ارشاد باید عوض شود
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 11 سپتامبر 2014 | کد خبر : 395
 • خط و نشان عضو ارشد حزب مؤتلفه برای دولت؛

  شجونی: وزیر ارشاد باید عوض شود

  مجيد انصاري، يونسي و وزير ارشاد را بردارید؛ اينها مزاحم نظام هستند

  عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: ما بعضی از وزرای دولت را دوست داریم و می‌ستاییم اما برخی وزرا باید اخراج شوند. آقای روحانی هم اگر دلسوز است باید بعضی‌ها را عوض کند. مجید انصاری، یونسی و وزیر ارشاد را بردارد. اینها مزاحم نظام هستند.

  موج نو :: عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: ما بعضی از وزرای دولت را دوست داریم و می‌ستاییم اما برخی وزرا باید اخراج شوند. با کلید آمدن درست است اما باید رفتار هم درست باشد.

  به گزارش موج نو به نقل از آریا، بعد از وزیرعلوم باید وزیر ارشاد عوض شود. البته بقیه وزرا هم همچنان صددرصد اصولگرا نیستند. حیف است مملکت به جنجال تبدیل شود و عده‌ای احساس ترس، پریشانی و لرزش کنند.

  شجونی اظهار داشت: بنده خودم رفتم جزو دلواپسان که دست آخر هم دیدید حق با ما بود؛ هم امریکا بی‌وفایی کرد و هم آقای ظریف گفت حق با دلواپسان است چون امریکا به ما بد کرد و همچنین رهبری فرمودند من خودم نگران هستم، امریکا قابل اعتماد نیست. پس ما که دلواپس بودیم حق داشتیم.

  ما نه معاونت می‌خواهیم و نه ریاست؛ بلکه فقط دلواپسیم. آقای روحانی هم اگر دلسوز است باید بعضی‌ها را عوض کند. مجید انصاری، یونسی و وزیر ارشاد را بردارد. اینها مزاحم نظام هستند و به‌درد نمی‌خورند. اینها نمی‌توانند گرانی را ارزان کنند و برای بیکاران شغلی فراهم کنند.

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار