:: موج نو :: | نشست هفتگی تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 27 اکتبر 2014 | کد خبر : 591
 • معاونت آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان برگزار می‌کند:

  نشست هفتگی تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان

  معاون آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، در گفت و گو با خبرنگار موج نو اظهار داشت:« با پیشنهاد معاونت آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان و بر اساس مصوبه شورای معاونین سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، نشست هفتگی تحلیل و بررسی اخبار(تریبون آزاد) از این پس روزهای چهارشنبه، از ساعت ۵ تا ۷ عصر در دفتر سازمان در رشت، برگزار خواهد شد».

  Qulipoorموج نو :: نشست هفتگی بررسی و تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان برگزار می‌شود.

  پویا قلی‌پور، معاون آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، در گفت و گو با خبرنگار موج نو اظهار داشت:« با پیشنهاد معاونت آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان و بر اساس مصوبه شورای معاونین سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، نشست هفتگی تحلیل و بررسی اخبار(تریبون آزاد) از این پس روزهای چهارشنبه، از ساعت ۵ تا ۷ عصر در دفتر سازمان در رشت، برگزار خواهد شد».

  وی افزود:« این نشست هفتگی عمومی است و از حضور جوانان اصلاح‌طلب در جلسات خود استقبال می‌کنیم. همچنین قصد داریم تا متناسب با موضوعات و مسایل مبتلابه روز کشور و استان، از حضور کارشناسان مختلف و اساتید دانشگاه در جلسات خود بهره ببریم».

  قلی‌پور هدف از تشکیل این جلسات را تمرین گفت و گو، بحث آزاد و آشنایی با مسایل و معضلات جامعه خواند و گفت:« می‌کوشیم تا با سعه صدر نظرات یکدیگر را بشنویم و افکار و عقاید همدیگر را به چالش بکشیم و در این میان، تنها خط قرمز ما، قانون و حفظ حرمت افراد و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی خواهد بود».

  ۴Shanbeha

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار