:: موج نو :: | اولین نشست هفتگی تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان برگزار شد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 اکتبر 2014 | کد خبر : 597
 • با حضور جمعی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و جوانان علاقه‌مند

  اولین نشست هفتگی تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان برگزار شد

  به همت معاونت آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان و با حضور جمعی از جوانان علاقه‌مند و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب استان، نخستین نشست هفتگی تحلیل و بررسی اخبار، عصر چهارشنبه، هفتم آبان ماه ۱۳۹۳، در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، در رشت برگزار شد.

  موج نو:: اولین نشست هفتگی تحلیل اخبار در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان برگزار شد.

  نخستین نشست هفتگی تحلیل و بررسی اخبار، عصر چهارشنبه، هفتم آبان ماه ۱۳۹۳، در دفتر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، در رشت برگزار شد.

  در ابتدای نشست، پویا قلی‌پور، معاون آموزش، تحقیقات و برنامه‌ریزی سازمان، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین علیه‌السلام و خوش‌آمدگویی به میهمانان، توضیحاتی در خصوص نحوه اداره جلسه و انجام بحث‌ها و گفت و گوها ارایه کرد.

  به گزارش موج پرس، ارگان خبری سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، در ادامه جلسه، میهمانان به بررسی و تحلیل اهم اخبار یک هفته اخیر کشور و استان پرداختند. معرفی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دولت تدبیر و امید به مجلس شورای اسلامی و رأی عدم اعتماد نمایندگان به وی، بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در صحن علنی مجلس و چرایی تصویب این طرح، فاجعه اسیدپاشی در پایتخت فرهنگی ایران، اصفهان و بررسی راهکارهای اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات مجلس دهم، از جمله موضوعات و اخبار مورد توجه جوانان حاضر در این نشست بود.

  همچنین، در ادامه نشست، طاهر کرمدوست، مسئول کمیته دانشجویی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان، ضمن تقدیر از اقدام سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان در برگزاری این نشست‌ها، ابراز امیدواری کرد که این جلسه، فتح بابی برای افزایش تحرک و فعالیت تشکیلاتی سایر احزاب و تشکل‌های سیاسی استان، پس از سال‌ها جمود و سکون باشد.

  در پایان این نشست، مجری مراسم ضمن تقدیر از حضور جوانان علاقه‌مند و فعال، وعده داد تا این نشست‌ها به صورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه برگزار شود و به طور متوسط، پس از برگزاری هر سه جلسه، از یک استاد دانشگاه یا کارشناس و اهل فن دعوت شود تا در جلسه حضور یافته و به پرسش‌های حاضران پاسخ دهد.

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار