:: موج نو :: | پرونده حزب اتحاد ملت در جلسه کمیسیون ماده ده احزاب بررسی نشد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 ژانویه 2015 | کد خبر : 620
 • هم زمان با تشدید جنگ روانی اقتدارگرایان؛

  پرونده حزب اتحاد ملت در جلسه کمیسیون ماده ده احزاب بررسی نشد

  غلامرضا انصاری، عضو شورای اسلامی شهر تهران و از مؤسسین حزب اتحاد ملت ایران اسلامی درباره جلسه کمیسیون ماده ده احزاب که مقرر بود در پانزدهم دی ماه برگزار شود، اظهار داشت: جلسه امروز بنا به اعلام وزیر کشور با محوریت بررسی حزب اتحاد ملت تشکیل نشد.

  موج نو :: عضو حزب اتحاد ملت از عدم بررسی پرونده حزب متبوعش در جلسه کمیسیون ماده ده احزاب در پانزدهمین روز از دی ماه خبر داد.

  غلامرضا انصاری در گفتگو با خبرنگار ایسکانیوز درباره جلسه کمیسیون ماده ده احزاب که مقرر بود در پانزدهم دی ماه برگزار شود، اظهار داشت: جلسه امروز بنا به اعلام وزیر کشور با محوریت بررسی حزب اتحاد ملت تشکیل نشد.

  وی ادامه داد: از جزئیات بیشتر چرایی عدم تشکیل جلسه تاکنون اطلاعی ندارم.

  پیش از این انصاری درباره اهداف و برنامه‌های حزب متبوعش گفته بود که برنامه ها بعد از گرفتن مجوز از وزارت کشور و در عمل مشخص خواهد شد.

  گفتنی است محمد حسین میرمحمدی عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: اعطای مجوز به حزب اتحاد ملت ایران در دستورکار کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در پانزدهم دی ماه نیست این در حالی است که پیش از این خبر از بررسی  اعطای مجوز به حزب اتحاد ملت ایران در جلسه کمیسیون ماده ده احزاب در همین روز در رسانه های به نقل از اعضای کمیسیون منتشر شده بود.

  لازم به ذکر است حیدر زندیه در گفتگو با ایسکانیوز از مشخص شدن نتیجه استعلامات مربوط به اعضای موسس حزب جدید اتحاد ملت ایران خبر داد و اظهار داشت: در جلسه دوشنبه این هفته کمیسیون ماده ده احزاب جواب استعلامات و مباحث مربوط به حزب اتحاد ملت ایران بررسی می شود.

  در حالی که برخی رسانه ها اعضای مؤسس و اصلی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی،‌ ر ا اعضای سابق مشارکت می دانند. عضو هیئت موسس حزب اتحاد ملت این ادعا را تکذیب می کند.

  زندیه در گفتگو با ایسکا شنیده‌های برخی رسانه هایی که اعلام کرده بودند محمدرضا خاتمی و علی شکوری‌راد( از اعضای سابق حزب مشارکت) با حجت‌الاسلام علوی، وزیر اطلاعات جلسه ای داشته و این موضوع را با وزیر کشور درمیان گذاشته اند را هم تکذیب کرد.

  مقرر بود در جلسه امروز سوابق هیئت مؤسس از جهات مختلف مورد بررسی قرار بگیرد و اگر این اعضا مشکلی نداشته باشند، حزب متبوعشان موفق به اخذ مجوز می شوند.

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار