:: موج نو :: | برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در ۲۵ دی‌ماه
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 ژانویه 2015 | کد خبر : 661
 • رییس دوره‌ای ائتلاف اصلاح‌طلبان مطرح کرد:

  برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در ۲۵ دی‌ماه

  موج نو ::  احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملت ایران و رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، از برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان کشور در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۳ در تهران خبر داد. دبیرکل حزب اراده ملت ایران تاکید کرد: تلاش ما در کمیته اجرایی همایش بر این خواهد بود که همه طیف‌های اصلاح‌طلب در این همایش […]

  موج نو ::  احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملت ایران و رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، از برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان کشور در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۳ در تهران خبر داد.
  دبیرکل حزب اراده ملت ایران تاکید کرد: تلاش ما در کمیته اجرایی همایش بر این خواهد بود که همه طیف‌های اصلاح‌طلب در این همایش حضور داشته باشند. این همایش یک روز کامل زمان می‌برد و از تشکل‌های مرجع جریان اصلاحات و حتی جریان‌های اصلاح‌طلب بیرون از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در این همایش دعوت خواهند شد.
   حکیمی‌پور ادامه داد: اهداف این همایش در سه بخش عمده خلاصه می‌شود، یکی فراهم کردن زمینه حضور همه سلیقه‌های نظام در انتخابات مجلس، دوم اندیشیدن تمهیدات لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و سومین هدف این همایش نیز ایجاد انسجام و وحدت در جریان اصلاح‌طلب خواهد بود.
  بهگزارش خبرنگار موج نو، بر اساس شنیده‌ها در این همایش به طور میانگین ۵۰ نفر از اعضای هر حزب اصلاح‌طلب حضور خواهد داشت. این همایش راس ساعت ۹ صبح پنج‌شنبه، ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۳ در کانون توحید، واقع در تهران، میدان توحید برگزار خواهد شد.

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار