:: موج نو :: | اعضای مرکزیت شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن انتخاب شدند
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 25 ژانویه 2015 | کد خبر : 680
 • با رأی اعضای مجمع عمومی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن

  اعضای مرکزیت شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن انتخاب شدند

  مجمع عمومی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن، عصر روز جمعه، سوم بهمن ماه ۱۳۹۳، با حضور نزدیک به ۲۰۰ تن از اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن تشکیل جلسه داد تا منتخبین اصلی و علی‌البدل خود را در شورای مرکزی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان ماسال شناسایی کند.

  موج نو :: اعضای اصلی و علی‌البدل شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن، از سوی اعضای مجمع عمومی شورای مشورتی این شهرستان انتخاب شدند.

  به گزارش خبرنگار موج نو، مجمع عمومی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن، عصر روز جمعه، سوم بهمن ماه ۱۳۹۳، با حضور نزدیک به ۲۰۰ تن از اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن تشکیل جلسه داد تا منتخبین اصلی و علی‌البدل خود را در شورای مرکزی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان ماسال شناسایی کند.

  هرچند جلسه به دلایلی با تاخیر شروع شد، اما سرانجام نشست مجمع عمومی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن، با قرائت قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، در محل تالار یاری شهرستان ماسال آغاز به کار کرد.

  در ابتدای این مراسم که با حضور آقایان پرویز شکوری، رضا صادقی، انام‌الله یزدان‌خواه، مانی زرشکی و محمد سعیدزاده، از اعضای هیأت موسس شورای مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان و کمال لشکری، دبیر حزب مردمسالاری گیلان همراه بود، دکتر احمد رمضان‌پور نرگسی، رییس شورای هماهنگی ائتلاف احزاب و تشکل های اصلاح‌طلب استان گیلان، و نماینده مردم رشت در ادوار پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی، با ایراد سخنانی به تبیین اهداف و برنامه‌های اصلاح‌طلبان، خصوصا شورای مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان پرداخت.

  رییس شورای هماهنگی ائتلاف احزاب و تشکل های اصلاح‌طلب استان گیلان در ابتدای سخنان خود اظهارداشت:« قبل از هر چیز لازم می دانم از فرماندار محترم ماسال و شاندرمن و دیگر اعضای شورای تامین شهرستان که در برگزاری این نشست ما را یاری نمودند تشکر و قدردانی نمایم».

  رمضان‌پور ادامه داد:«از آنجا که در ساختار سیاسی نظام ما ،مرم نقش اصلی در اقتدار و مشروعیت کشور دارند به طوریکه رهبر کشورمان با یک واسطه و رییس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستای کشورمان به طور مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند، ضرورت دارد با وحدت و همگرایی در کنار هم باشیم. وحدت کلمه ای است که خداوند سبحان در قرآن شریف فرمود:”واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقو” و امام راحلمان از این واژه استراتژیک در پیروزی انقلاب اسلامی بهره گرفت و مردم با وحدت خود در شرایط متفاوت جوی ،چه در گرمای تابستان و یا سرمای زمستان، توانستند در ۸ سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران مقاومت کنند.ویک وجب کشورمان را به بیگانگان ندادند».

  وی افزود:«امروز نظام سلطه جهانی و ایادی آنان در منطقه از این وحدت مسلمانان می ترسند و گاهی ایران هراسی و گاهی اسلام هراسی را در افکار عمومی ترویج می کنند و این بار قلب مکتب اسلام را نشانه گرفته اند».

  دکتر رمضان‌پور نرگسی در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اتشار کاریکاتور موهن علیه نبی مکرم اسلام (ص) گفت:«حرکت شرم آور و دین ستیز نشریه معلوم الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان علی الخصوص مسلمانان عالم را جریحه دار نمود . آن هایی که به خود اجازه چنین جسارتی را می دهند ،دست پرورده هایی چون داعش ،طالبان و گروه های تکفیری دارند که شیعه و سنی برایشان فرقی ندارد.فقط به دنبال برهم زدن وحدت مسلمانان هستند».

  وی ادامه داد:«ما ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، قاطعانه اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء،پیامبر اعظم(ص)، محکوم نموده و از عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی به ویژه علما و نخبگان امت اسلام می خواهیم تا دربرابر این اقدام وقیحانه موضعگیری نموده و تلاش خود را مصروف افشای پشت پرده جریان های تروریستی اسلام نما و همچنین دشمنان پلید اسلام ستیز و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت(ص) نمایند».

  دکتر رمضان‌پور تصریح کرد:«هر گاه ما از فرمان خداوند در امر وحدت بهره گرفتیم موفق بودیم و هرگاه خودخواهی و اقتدار طلبی بر نفس ما قالب شد ضرر دیدیم. همان‌طوری که اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ از وحدت فاصله گرفتند. در ۸ سال دولت اصولگرایی مصیبت بزرگی در بخش های مختلف کشور،اعم از اقتصادی،سیاست داخلی،سیاست بین الملل داشته ایم که که دستاورد این خسارت ها تنش زایی با کشورهای منطقه و جهان بود.در سیاست داخلی مردم را خس و خاشاک نامیدند و قریب به پنج هزار از مدیران کشور را خانه نشین کردند،همچنین جمعی از آنان را راهی زندان نمودند.در مسائل اقتصادی نیز فسادهای سه،نه و دوازده میلیاردی زبانزد خاص و عام است. این در حالیست که پاکدستی اصلاح طلبان در مسائل اقتصادی و در مدیریت اجرایی کشور بر همگان روشن است».

  رییس شورای هماهنگی ائتلاف اصلاح طلبان خاطرنشان ساخت:«در عین حال سیاست های راهبردی انقلاب و نظام ،حضور همه جریان ها و سلائق سیاسی در مدیریت کشور است.از آنجایی که ذات اصلاح طلبی با ذات گفتمان انقلاب یکی است .اصلاح طلبان خود را پیرو خط امام و رهبری می دانند و در عین حال سهم قابل توجه ای در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی ایران دارند.لذا خود را در کنار نظام و انقلاب می بینند،بر همین اساس با بهره گیری از عنایت خداوند متعال از واژه استراتژیک وحدت بهره گیری کرده و با همگرایی در همه طیف های اصلاح طلبی در خرداد ۹۲ نشان داده شد که در سایه وحدت می توان به پیروزی رسید و لازم است که جناح تندروی اصولگرا، جهت حذف تفکر اصلاح طلبی ،خود را به زحمت نیندازند. چون تفکر اصلاح طلبی حذف شدنی نیست و تلاش آنان بیهوده است».

  رمضان‌پور با اشاره به مشکلات و مصایبی که در سال‌های اخیر بر اصلاح‌طلبان رفت، گفت:«چه کسی می‌تواند منکر تلاش‌ها و هزینه‌هایی شود که اصلاح‌طلبان برای تنومندشدن درخت این انقلاب پرداختند. فرزندان برومند و مخلصی که هدفشان، اصلاح کژی‌ها و تداوم مسیر راستین انقلاب اسلامی ایران است».

  نماینده مردم رشت در ادوار پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی ضمن اذعان به ضرورت شرکت در انتخابات و اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال آینده، گفت:«برخی از دوستان و همراهان، نگران این نکته‌اند که با تشکیل جبهه‌ها و شوراهای متعدد سیاسی توسط طیف‌های مختلف  اصلاح‌طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در سطح کشور و استان، شاهد تکرار تجربه تلخ تفرق آراء و شکست در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ باشیم».

  عضو شورای راهبردی توسعه استان گیلان ادامه داد:«به این دوستان اطمینان می‌دهم که نگران اختلاف نباشید. زیرا اصلاح‌طلبان و حامیان دولت محکوم و ناگزیر به وحدت‌اند؛ همانگونه که امام راحل ما فرمودند”وحدت کلمه، رمز پیروزی ماست” و می‌کوشیم تا وحدت کلمه را در عمل به منصه ظهور برسانیم».

  رییس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم افزود:«در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته نیز این دغدغه وجود داشت که با تعدد نامزدهای اصلاح‌طلبان، اعتدال‌گرایان و اصولگرایان میانه‌رو، زمام امور کشور مجددا به دست طیف‌های تندروی اصولگرا و جبهه پایداری بیافتد که خوشبختانه با درایت رهبران سیاسی، اعم از آقایان هاشمی ، خاتمی و نیز همراهی افرادی همچون آقای ناطق، خواب طیف‌های تندرو برای آینده ایران تعبیر نشد و با کناره‌گیری عارفانه آقای دکتر عارف از انتخابات، به درخواست آقای خاتمی، آن موج عظیم در روزهای منتهی به انتخابات به پا خاست و با رأی یکپارچه اکثریت مردم به آقای روحانی، موجی از شادی و خرسندی کشور را فراگرفت».

  وی افزود:«کسی نمی گوید که قالیباف،جلیلی،رضایی ،ولایتی و … فرزندان انقلاب نیستند.آنان نیز فرزندان همین انقلابند.ولی اصلاح طلبان توانستند در سایه وحدت در انتخابات به پیروزی برسند.ما باید جهت اعتلای کشور عزیزمان در هنگام انتخابات رقابت و پس از انتخابات رفاقت کنیم».

  لازم به ذکراست در اوایل صحبت دکتر رمضان‌پور نرگسی، دکتر قاسم‌نژاد فرماندار ماسال به اتفاق بخشداران خود وارد جلسه شده و تا آغاز انتخابات در نشست مجمع اصلاح طلبان شهرستان حضور داشتند.

  در ادامه این نشست، انتخابات اعضای شورای مرکزی شهرستان ماسال برای تعیین هفت عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل شورای مشورتی این شهرستان برگزار شد. پس از اعلام نامزدی ۱۲ نفر، تعرفه‌های رأی بین اعضای مجمع عمومی توزیع شد و حاضرین به معتمدین خود برای حضور در شورای مشورتی اصلاح‌طلبان ماسال و شاندرمن رأی دادند.

  سرانجام با اتمام انتخابات و پایان شمارش علنی آرا، به ترتیب آقایان علیرضا صفوی، محمدباقر شیرزاد، رضا ریماز، صادق صدیق، ناصر بشردوست، سعید عاشوری و قاسم صیاد حایز اکثریت آرا شده و به عنوان عضو اصلی و آقایان براتعلی حذار و کریم صابر به عنوان عضو علی‌البدل شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان ماسال انتخاب شدند.

  گفتنی است که پیش‌تر، مجامع عمومی شورای مشورتی شهرستان‌های رودسر، رضوانشهر، سیاهکل و فومن نیز تشکیل و اعضای مرکزیت شورای مشورتی شهرستان خود را انتخاب کردند.

  IMG_1569-2 IMG_1571-2 IMG_1573-2 IMG_1572-2

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار