:: موج نو :: | اصلاح‌طلبان عددی نیستند!
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 جولای 2015 | کد خبر : 788
 • وزیر نفت دولت احمدی‌نژاد:

  اصلاح‌طلبان عددی نیستند!

  امروز اصلاح طلبان جایگاهی ندارند و امروز نیز زیر بلیط کارگزاران رشد کرده‌اند و می‌کنند و اگر کارگزاران چترشان را بردارند اینها عددی نیستند.

  موج نو :: مسعود میرکاظمی ،عضو جبهه پایداری در مورد سخنان اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه اگر رد صلاحیت‌ها برای اصلاح‌طلبان اتفاق نیفتد آنها اکثریت کرسی های مجلس دهم را به دست می آورند به خبرنگار نامه نیوز گفت:اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری نیز کمتر از ۸الی ۹درصد رای داشتند و فکر نکنند رای آقای روحانی برای اصلاح‌طلبان است زیرا عموم مردم در روستاها به آقای روحانی رای دادند و جناح خاصی به آقای روحانی رای نداده است و در واقع عموم مردم رای داند.

  به گزارش موج نو به نقل از تدبیرخبر، وزیر نفت دولت احمدی نژاد اظهار داشت:اصلاح‌طلبان نمی‌توانند بگویند ما در آینده می‌توانیم اکثر کرسی‌های مجلس را بدست بیاوریم زیرا اصلاح‌طلبان تا الان زیر چتر کارگزاران رشد کردند و امروز نیز اگر بخواهند باقی بمانند و فعالیت کنند باید زیر چتر کارگزاران بمانند.

  میرکاظمی بیان کرد: امروز اصلاح‌طلبان جایگاهی ندارند و امروز نیز زیر بلیط کارگزاران رشد کرده اند و می کنند و اگر کارگزاران چترشان را بردارند اینها عددی نیستند.

  وی در مورد اینکه اصلاح‌طلبان بیشتر به وحدت نزدیک شده اند تا اصولگرایان گفت:اصلاح‌طلبان حزب هستند این در حالی است که اصولگرایان حزب نیستند و همه افرادی که در شهرستانها و روستاها هستند اصولگرا هستند و اینها جز هیچ حزبی نیستند و در واقع همین افراد نیز به کاندیدای هر جبهه و حزبی رای می دهند .

  وی تاکید کرد:ما نمی توانیم از جبهه اصولگرایی این توقع را داشته باشیم که همانند یک حزب عمل کند و این منطقی نیست زیرا این طیف گسترده است.

  میرکاظمی بیان کرد:درست است اصلاح‌طلبان رشد کرده اند و فعالیت دارند اما نباید توقع داشته باشیم که همانند یک جبهه عمل کنند مثلا در برخورد با فساد اصولگراها در مجلس پیشتاز بودند و کاری به دولت روحانی و خاتمی و احمدی نژاد ندارند و هدفشان برخورد با فساد است اما ما یک گزارش از کرسنت در اصلاح‌طلبان نمی بینیم و آنها حزبی برخورد می کنند و خوب نیست.

  وی تاکید کرد:از نظر من اصولگرایان برای رسیدن به وحدت مشکلی ندارند و می توانند به این وحدت برسند ولی توقع اینکه همانند گذشته همانند یک حزب عمل کنند درست نیست.

 • برچسب ها : , , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار