:: موج نو :: | ایران با توافق هسته‌ای در جهان زلزله سیاسی ایجاد کرد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 جولای 2015 | کد خبر : 791
 • آیت الله هاشمی رفسنجانی:

  ایران با توافق هسته‌ای در جهان زلزله سیاسی ایجاد کرد

  خدا را شکر که آرزوی من و اکثریت مردم ایران محقق شد

  رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این‌که «وارد مرحله جدیدی در برنامه‌ریزی‌های دانشگاه آزاد اسلامی شدیم»، به تشریح اوضاع دانشگاه‌ها در سال‌های اول پیروزی انقلاب پرداخت.

  Hashemi Ayatollah 007موج نو :: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این‌که «وارد مرحله جدیدی در برنامه‌ریزی‌های دانشگاه آزاد اسلامی شدیم»، به تشریح اوضاع دانشگاه‌ها در سال‌های اول پیروزی انقلاب پرداخت.

  به گزارش موج نو به نقل از انتخاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در دیدار رئیس، مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، گفت: در دنیا دو سه کشور مثل ایران هستند که دارای کلکسیونی از همه منابع طبیعی هستند.

  رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با برشمردن ویژگی‌های جغرافیایی ایران در منطقه راهبردی دنیا و خاورمیانه، گفت: می‌توانیم با سیاست خارجی عاقلانه و پرهیز از شعارهای افراطی، از آسمان و دریا و خاک کشور برای عبور و مرور هواپیماها، خطوط انتقال انرژی و خطوط ارتباطی درآمدزایی کنیم.

  وی به برنامه‌های دولت خویش در دوران سازندگی و اشتیاق همسایگان شمال و جنوب در جهت همکاری با ایران اشاره کرد و تصریح کرد: ذره ذره خاک ایران و دریاهای کشور در شمال و جنوب، بسیار ارزشمند هستند.

  وی با بر شمردن امتیازات بنادر جنوبی ایران، گفت: سواحل جنوبی کشور ظرفیت خلق و تقویت یک تمدن را با همه نیازهای امروز بشری دارند و نیاز به برنامه‌ریزی است.

  هاشمی رفسنجانی با ابراز امیدواری برای استفاده درست کشور از فضای جدید و زلزله‌ای سیاسی که ایران با توافق هسته‌ای در جهان ایجاد کرده، گفت: موافقان و مخالفان توافق در مناظره‌های سیاسی دنیا بر توانایی‌های ایران تأکید می‌کنند که این حقیقت کشور است.

  هاشمی رفسنجانی به تلاش امپراطوری رسانه‌ای و لابی صهیونیست‌ها برای شکست توافق اخیر اشاره کرد و ادامه داد: همه باید هوشیار باشیم تا مزاحمان در مسیر عقلانیت سیاسی ایران مانع‌تراشی نکنند.

  وی با تأکید بر این نکته که یکی از برنامه‌هایم برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری، حل مسأله هسته‌ای بود، گفت: خدا را شکر که آن آرزوی من و اکثریت مردم ایران محقق شد.

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رفتار و گفتار مانع تراشان،تصریح کرد: یک اقلیت محدود با تریبون و زبان حرف‌ می‌زنند که اگر انتقاد باشد، خوب است، اما می‌بینید که رویکرد آنها تخریبی است.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار