دسته‌ها
استان‌ها تصویر روز خبر گزارش گیلان ویژه

مراسم افطار حزب اتحاد ملت منطقه گیلان با حضور جمعی از اصلاح‌طلبان استان برگزار شد

ضیافت افطاری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، شامگاه پنج‌شنبه، ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶ و مصادف با شب شهادت امام علی(ع)، با حضور جمع کثیری از اعضا و مهمانان در رشت برگزار شد. در این مراسم، پس از مداحی و ذکر مصیب شهادت حضرت علی(ع) توسط یکی از مداحان اهل بیت، مهندس محسن باقری چناری، رییس شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، به ایراد سخن پرداخت.

موج نو :: مراسم افطار حزب اتحاد ملت منطقه گیلان برگزار شد.

به گزارش دایره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، ضیافت افطاری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، شامگاه پنج‌شنبه، ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶ و مصادف با شب شهادت مولای متقیان، امام علی(ع)، با حضور جمع کثیری از اعضا و مهمانان در رشت برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از رؤسا و دبیران احزاب سیاسی اصلاح‌طلب گیلان و تعدادی از منتخبین و نامزدهای لیست امید اصلاح‌طلبان رشت برگزار شد، ضمن مداحی و ذکر مصیب شهادت پیشوای مسلمین جهان، حضرت علی(ع) توسط یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، مهندس محسن باقری چناری، رییس شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، طی سخنانی به قدردانی از تلاش و حضور همه‌جانبه اصلاح‌طلبان استان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر پرداخت و بر اهمیت انتخاب مجدد مسیر عقلانیت و اعتدال از سوی مردم ایران تأکید کرد.

گزارش تصویری این افطاری را در ادامه می‌بینید:

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *