:: موج نو :: | مراسم افطار حزب اتحاد ملت منطقه گیلان با حضور جمعی از اصلاح‌طلبان استان برگزار شد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 16 ژوئن 2017 | کد خبر : 1253
 • /گزارش تصویری/

  مراسم افطار حزب اتحاد ملت منطقه گیلان با حضور جمعی از اصلاح‌طلبان استان برگزار شد

  ضیافت افطاری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، شامگاه پنج‌شنبه، ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶ و مصادف با شب شهادت امام علی(ع)، با حضور جمع کثیری از اعضا و مهمانان در رشت برگزار شد. در این مراسم، پس از مداحی و ذکر مصیب شهادت حضرت علی(ع) توسط یکی از مداحان اهل بیت، مهندس محسن باقری چناری، رییس شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، به ایراد سخن پرداخت.

  موج نو :: مراسم افطار حزب اتحاد ملت منطقه گیلان برگزار شد.

  به گزارش دایره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، ضیافت افطاری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، شامگاه پنج‌شنبه، ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶ و مصادف با شب شهادت مولای متقیان، امام علی(ع)، با حضور جمع کثیری از اعضا و مهمانان در رشت برگزار شد.

  در این مراسم که با حضور جمعی از رؤسا و دبیران احزاب سیاسی اصلاح‌طلب گیلان و تعدادی از منتخبین و نامزدهای لیست امید اصلاح‌طلبان رشت برگزار شد، ضمن مداحی و ذکر مصیب شهادت پیشوای مسلمین جهان، حضرت علی(ع) توسط یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، مهندس محسن باقری چناری، رییس شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، طی سخنانی به قدردانی از تلاش و حضور همه‌جانبه اصلاح‌طلبان استان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر پرداخت و بر اهمیت انتخاب مجدد مسیر عقلانیت و اعتدال از سوی مردم ایران تأکید کرد.

  گزارش تصویری این افطاری را در ادامه می‌بینید:

   

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار