:: موج نو :: | انتخاب نمایندگان شش‌گانه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت در شورای مرکزی استان
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای 2015 | کد خبر : 772
 • دبیر شورای مشورتی اصلاح‌طلبان رشت خبر داد:

  انتخاب نمایندگان شش‌گانه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت در شورای مرکزی استان

  به گزارش موج‌نو، در جلسه یکشنبه شب شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت که با حضور تمامی پانزده نفر عضو این شورا برگزار شد، در اجرای ماده ۹ آیین‌نامه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شش نماینده شهرستان رشت برای عضویت یکساله در شورای مرکزی استان انتخاب شدند.

  موج‌نو :: نمایندگان شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت در شورای مرکزی استان انتخاب شدند.

  به گزارش موج نو به نقل از موج پرس، عبدالرضا ابراهیمی، دبیر شورای مشورتی اصلاح‌طلبان رشت، از انتخاب شش نماینده شهرستان در شورای مرکزی این تشکل فراگیر و نوپای اصلاح‌طلبان استان خبر داد.

  به گفته ابراهیمی، در جلسه یکشنبه شب شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت که با حضور تمامی پانزده نفر عضو این شورا برگزار شد، در اجرای ماده ۹ آیین‌نامه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شش نماینده شهرستان رشت برای عضویت یکساله در شورای مرکزی استان انتخاب شدند.

  بر این اساس، از میان هشت نامزد عضویت در شورای مرکزی استان، به ترتیب هرمز ربانی با ۱۲ رأی، احمدیوسفی با ۱۱ رأی، سکینه خاتمی و فرهام زاهد با ۱۰ رأی و کامران احمدیان با ۹ رأی، به شورای مرکزی مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان راه یافتند و آقایان احمد رمضان‌پور نرگسی و سید احمد حسینی با ۷ رآی و محمد زالفی با ۶ رأی، از عضویت در شورای مرکزی استان بازماندند.

  همچنین، مطابق آیین‌نامه، اسحاق راستی، به عنوان رییس شورای مرکزی شهرستان رشت، مستقیما و بدون اخذ رأی، به همراه پنج منتخب دیگر شهرستان، در شورای مرکزی مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان حضور خواهد داشت.

  بر اساس ماده ۹ آیین‌نامه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گیلان، ۲۵ نفر عضو شورای مرکزی متشکل از ۱۵ نفر رؤسای شورای شهرستان‌های استان، ۶ نفر از بین ۱۵ نفر عضو شورای شهرستان رشت و ۴ نفر از بانوان به انتخاب کلیه بانوان عضو مجامع عمومی استان خواهند بود که برای یک سال مسئولیت عضویت در شورای استان را بر عهده خواهند داشت.

  گفتنی است که پانزده نفر عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت، یازدهم خردادماه سال جاری، در جریان اولین مجمع عمومی شورای مشورتی اصلاح‌طلبان شهرستان رشت که در محل آمفی‌تئاتر شهید نامجوی مجموعه ورزشی یادگار امام برگزار شد، توسط اعضای مجمع عمومی این شهرستان به شرح زیر انتخاب شدند:

  ۱- هرمز ربانی ۲۲۴ رأی

  ۲- احمد رمضان‌پور نرگسی ۱۷۳ رأی

  ۳- اسحاق راستی ۱۶۹ رأی

  ۴- احمد یوسفی ۱۵۷ رأی

  ۵- سید احمد حسینی ۱۴۶ رأی

  ۶- ژاله حساس‌خواه ۱۳۶ رأی

  ۷- محمد زالفی ۱۲۰ رأی

  ۸- سکینه خاتمی ۱۰۵ رأی

  ۹- زهرا بوذری ۱۰۳ رأی

  ۱۰- سعید آقایی ۹۹ رأی

  ۱۱- عبدالرضا ابراهیمی ۹۲ رأی

  ۱۲- فرهام زاهد ۸۳ رأی

  ۱۳- علیرضا سحرخیز ۸۲ رأی

  ۱۴- کامران احمدیان ۷۷ رأی

  ۱۵- رضا صادقی ۷۴ رأی

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار