:: موج نو :: | دبیر موقت حزب اتحاد ملت گیلان انتخاب شد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 21 سپتامبر 2015 | کد خبر : 888
 • برگزاری نخستین جلسه شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، منطقه گیلان

  دبیر موقت حزب اتحاد ملت گیلان انتخاب شد

  موج نو :: نخستین جلسه شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، در رشت برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز کنگره سراسری حزب اتحاد ملت در تهران و تصویب اساس‌نامه و انتخاب دبیرکل، نخستین جلسه شورای مرکزی این حزب در استان گیلان، […]

  Logo Ettehad Gilanموج نو :: نخستین جلسه شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، در رشت برگزار شد.

  به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز کنگره سراسری حزب اتحاد ملت در تهران و تصویب اساس‌نامه و انتخاب دبیرکل، نخستین جلسه شورای مرکزی این حزب در استان گیلان، عصر روز شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۴، با حضور آقایان شکوری، ابراهیمی، زالفی، شریفی، صادقی، سعیدزاده، زرشکی و حسن‌پور در دفتر موقت حزب در رشت برگزار شد.

  با توجه به غیبت برخی از اعضا در این جلسه، انتخابات هیأت رییسه حزب در استان به تعویق افتاد؛ اما نظر به شرایط سیاسی کشور و استان و ضرورت آغاز فعالیت حزب و پیگیری درخواست‌های متعدد متقاضیان همکاری و عضویت در تشکیلات، آقایان عبدالرضا ابراهیمی به عنوان دبیر موقت حزب، رضا صادقی به عنوان مسئول کمیته تشکیلات و پرویز شکوری به عنوان مسئول کمیته شهرستان‌های حزب در استان گیلان انتخاب شدند.

  همچنین مقرر شد تا آقایان سعیدزاده و حسن‌پور به عنوان اعضای کمیته تشکیلات، مسئول این کمیته را در پیگیری درخواست‌های متقاضیان و انجام سایر وظایف کمیته یاری کنند و آقایان شریفی و زرشکی، به عنوان اعضای کمیته شهرستان‌ها، به همکاری با مسئول این کمیته بپردازند.

  به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان، یکی دیگر از مصوبات نخستین جلسه شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، منطقه گیلان، انتخاب پایگاه خبری “موج‌نو” به عنوان ارگان خبری و اطلاع‌رسانی حزب در استان گیلان بود. بر اساس این مصوبه مقرر شد تا کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب، نسبت به مدیریت و راه‌اندازی این پایگاه و ایجاد مقدمات عضوگیری فراگیر اینترنتی اقدام کند.

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار