:: موج نو :: | شش درصد عوارض آزادراه رشت–قزوین باید به رودبار برگردد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 7 سپتامبر 2014 | کد خبر : 230
 • فرماندار رودبار:

  شش درصد عوارض آزادراه رشت–قزوین باید به رودبار برگردد

  موج نو :: فرماندار شهرستان رودبار استقرار جایگاه اخذ عوارض آزادراه رشت – قزوین در اسکولک را موجب نارضایتی مردم رودبار دانست و افزود: مردم این شهرستان بویژه کشاورزان و روستاییان بخش رحمت آباد و بلوکات، برای انجام امور اداری و کار کشاورزی که به شالیزارها، مرکز بخش، شهرستان و یا رشت می روند ناگزیر از پرداخت چند باره عوارض هستند که در تلاشیم این دغدغه عزیزان را رفع کنیم.

  سید محمد احمدی

  به گزارش “موج نو” و به نقل از “ایسنا”، سید محمد احمدی در نشست شورای هماهنگی ترافیک که با حضور مدیران استان و شهرستان در سالن شهید سید یونس حسینی رودباری فرمانداری برگزار شد، گفت: از آنجاییکه نیروهای راه و شهرسازی رودبار علاوه بر پوشش راههای اصلی، فرعی و روستایی زیاد این شهرستان، آزادراه و جاده قدیم رشت – قزوین را نیز با امکانات و نیروهای محدود باید پوشش دهند، مساعدت و عنایت ویژه استان در این بخش ضروریست.

  وی افزود: با شروع تعطیلات و افزایش میل به سفر که در مردم ایجاد شده است، ترافیک سنگین در شهرهای رودبار و منجیل ایجاد می شود، بگونه ای که افزایش ۱۴ درصدی مسافرت تعطیلات عید سعیدفطر برای مردم منجیل بحران ایجاد کرد.

  احمدی با اشاره به پیگیریهای مبادی شهرستان و استان برای تکمیل ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت – قزوین در شهرهای رودبار و منجیل، اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از ظرفیتهای استانی و ملی، این دغدغه کشوری مرتفع شود.

  وی با قدردانی از زحمات شبانه روزی پلیس در ایام تعطیلات گفت: کاهش ۴۸ درصدی تلفات تصادفات رانندگی در رودبار، مرهون تلاشهای زیادی است که شایسته قدردانی است و امیدواریم کام همه مردم و متولیان با آمار صفر تصادفات رانندگی شیرین شود.

  فرماندار همچنین با اشاره به حجم زیاد مبادلات کالا و فعالیت زیاد حمل و نقل، ارتقای نمایندگی حمل و نقل این شهرستان را خواستار شد.

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار