:: موج نو :: | «نماز شکر» در سراسر کشور برگزار می‌شود
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 سپتامبر 2014 | کد خبر : 304
 • به شکرانه سلامت رهبر انقلاب؛

  «نماز شکر» در سراسر کشور برگزار می‌شود

  موج نو :: به دنبال عمل جراحی موفقیت‌آمیز رهبر معظم انقلاب، آیین شکر گذاری برای موفقیت این عمل جراحی از سوی گروه های مختلف مردمی برگزار شده است.

  به گزارش موج نو، به جز برگزاری نماز شکر در حرم مطهر امام رضا(ع) قرار است دانشجویی دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های سراسر کشور به شکرانه سلامتی و شفای کامل و عاجل مقام معظم رهبری  روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه «روزه» بگیرند.

   سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه هم اعلام کرده است که پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور همراه با موج سپاس و شکرگذاری ملی با حضور در آئین‌های برگزاری نماز، شکر خداوند متعال را به جا خواهند آورد.

  وی با اشاره به اینکه ملت ایران به ویژه سپاهیان همواره شکرگذار وجود شریف و سلامتی رهبر عزیز و فرزانه انقلاب هستند، افزود: ولایت فقیه ستون خیمه نظام و انقلاب اسلامی است و نعمت وجود رهبری حکیم، عادل، شجاع، دوراندیش و با درایت در طول تاریخ انقلاب اسلامی چه در دوره حضرت امام (ره) و چه در دوران امام خامنه‌ای عزیز که سرآمدی و افتخار جهانی ایران اسلامی را تضمین کرده است همواره ملت ایران را به تضرع و خشوع به درگاه خداوند متعال واداشته است.

  شریف در پایان با قدردانی از نحوه اطلاع رسانی و انتشار خبر عمل جراحی و سلامتی مقام معظم رهبری تصریح کرد: سلامتی و طول عمر با عزت و عظمت مقام عظمای ولایت و رهبری دعای همیشگی مردم مؤمن و انقلابی ایران در نمازهای یومیه و آئین‌های سپاس و شکرگذاری به درگاه الهی است و انشاء الله ملت ایران و امت اسلام همچنان از نعمت وجودی معظم له و هدایت‌های داهیانه و پر خیر و برکت ایشان بهره‌مند خواهد بود.

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار