:: موج نو :: | “نماد اعتماد الکترونیکی” فروشگاه، مبنای خرید اینترنتی باشد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 10 سپتامبر 2014 | کد خبر : 365
 • رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی قم؛

  “نماد اعتماد الکترونیکی” فروشگاه، مبنای خرید اینترنتی باشد

  هموطنان در خرید اینترنتی تنها از فروشگاه هایی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند. سرهنگ «حسن محمد رضایی»، رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم، از دستگیری فردی که از طریق ایجاد یک فروشگاه اینترنتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

  ۲۰۳۴۹۹موج نو :: رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم توصیه کرد: هموطنان در خرید اینترنتی تنها از فروشگاه‌هایی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

  سرهنگ «حسن محمد رضایی» در مصاحبه با ایلنا از دستگیری فردی که از طریق ایجاد یک فروشگاه اینترنتی اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

  وی افزود: در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر اینکه در یکی از سامانه‌های اینترنتی برای خرید یک دستگاه گیرنده دیجیتال مبلغ ۳۱۰هزار تومان به شماره حساب سایت مورد نظر واریز کرده اما پس از گذشت چند ماه هنوز هیچ کالایی دریافت نکرده است.

  به گفته رییس پلیس فتا استان قم پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد صاحب سایت جهت انجام فعالیت‌های اینترنتی خود از VPN استفاده می‌کند که در ادامه و طی بررسی‌های فنی و تخصصی صاحب سایت مذکور شناسایی و دستگیر شد.

  رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم در خاتمه توصیه کرد: هموطنان در خرید اینترنتی تنها از فروشگاه‌هایی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

  head_974

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار