:: موج نو :: | سگ‌کشی شبانه در رشت ادامه دارد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 ژانویه 2015 | کد خبر : 639
 • "حالا نوبت سگ‌کشی‌ست!"

  سگ‌کشی شبانه در رشت ادامه دارد

  کارمند شهرداری رشت: به دنبال حق آدم ها باشید نه سگ ها!

  با وجود اتفاقات روزهای گذشته رشت و سگ کشی که در سطح شهر اتفاق افتاد افکار عمومی همچنان به دنبال پاسخی قانع کننده برای این ماجراست. تماس های متعدد با شهرداری رشت گرفتیم تا مقام مسول مربوطه پیدا شود و شاید پاسخ قانع کننده ای دریافت کنیم؛ ابتدا ما را به "سازمان مدیریت پسماند شهر" وصل کردند. بعد از کلی پیگیری که در این سازمان انجام شد اغلب اینطور پاسخ می‌دادند که: سگ کشتن؟؟؟!!! کجا ؟؟؟؟!!!

  موج نو :: با وجود اتفاقات روزهای گذشته رشت و سگ کشی که در سطح شهر اتفاق افتاد افکار عمومی همچنان به دنبال پاسخی قانع کننده برای این ماجراست. تماس های متعدد با شهرداری رشت گرفتیم تا مقام مسول مربوطه پیدا شود و شاید پاسخ قانع کننده ای دریافت کنیم؛ ابتدا ما را به “سازمان مدیریت پسماند شهر” وصل کردند. بعد از کلی پیگیری که در این سازمان انجام شد اغلب اینطور پاسخ می دادند که: سگ کشتن؟؟؟!!! کجا ؟؟؟؟!!!

  یکی از افراد که از معرفی خود هم امتناع کرد به خبرنگار ایسکا گفت: به دنبال حق آدم ها باشید نه سگ ها ! پیگیر گرانی نان شوید نه کشتن سگ!!!

  بعد از اداره پسماند شهرداری رشت به سازمان خدمات شهری شهرداری رشت و آقای صفرنژاد مسئول پروژه معدوم کردن سگ ها  رسیدیم.

  صفرنژاد در باره  معدوم کردن سگ ها به ایسکا گفت: معدوم کردن سگ ها در تمام شهر ها از جمله: تبریز، اصفهان، اراک و تهران هم اجرا می شود نباید این موضوع را بزرگ کنید ممکن است تعدادی از این سگ ها، هار باشند به همین دلیل باید از بین برده شوند. ما برای اطلاع رسانی این عکس ها را منتشر کردیم اما برخی شلوغ می کنند. در تهران روش عقیم سازی اجرا می شود. در اراک هم که سگ های جمع آوری شده را به پشت کوه می برند و می کشند. خوب کار ما با آن ها چه فرقی می کند؟ روش همان روش همیشگی است که سال ها است در تمام ایران اجرا می شود.

  صفرنژاد در رابطه با  روش معدوم کردن سگ ها با سلاح سرد گفت: این روش ، روش مناسبی است اما در حال پیگیری هستیم که اگر روش بهتری را پیدا کردیم روشمان را تغییر دهیم. فراخوان هم دادیم که اگر کسی روشی دارد و حتی اگر می تواند مجری آن باشد به ما مراجعه کند.

  او در پاسخ به این سوال که “تا پیدا کردن روش مناسب چرا سگ کشی را متوقف نمی کنید ؟” گفت:‌ نیازی نمی بینم برای شما  تمام جزئیات را توضیح دهم. حتما برای از بین بردن سگ ها به این روش, دستورالعملی وجود داشته است که ما اقدام کردیم و شکارچیان را هم “اداره محیط زیست شهرداری ” به ما معرفی کرده است.

  او در پاسخ به این سوال که  شما برای این پروژه  طبق اعلام عمومی از میرشکاران دعوت کردید و به گفته تعدادی از محلی ها برای لاشه سگ ها مبلغ پنجاه هزار تومان جایزه تعیین کردید هم اینگونه پاسخ داد:‌ ما این کار را نکرده ایم اصلا همچین تبلیغاتی نشده است و رسانه ها این ها را می سازند وشایعه درست میکنند. ما از هیچ کس درخواست چنین کاری نکردیم و من کلا این شایعات را تکذیب می کنم. هیچ کدام پایه ندارد.

  صفرنژاد در باره فشار روحی و اوضاع نا مناسب روانی این تیراندازی ها در سطح شهر برای شهروندان هم گفت: شما احتمالا خودتان هم شهروند هستید, اگر از خانه بیرون بیایید و یک سگ هار شما را گاز بگیرد چه حالی می شوید؟ در این وضعیت  مطمئنا از کشتن این سگ ناراحت نخواهید شد بلکه رضایت هم خواهید داشت.

  ۱۸۱۳۱۹_۴۰۲ ۱۸۱۳۲۰_۳۲۷ ۱۸۱۳۲۲_۸۳۰ ۱۸۱۳۲۳_۴۰۰ ۱۸۱۳۲۴_۱۵۸ ۱۸۱۳۲۵_۷۱۴ ۱۸۱۳۲۶_۶۵۳ ۱۸۱۳۲۷_۸۹۹

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار