:: موج نو :: | هدفمان قهرمانی در لیگ دو و بازگشت به سطح اول فوتبال ایران است
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 سپتامبر 2014 | کد خبر : 275
 • محمد پورمحسن، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت:

  هدفمان قهرمانی در لیگ دو و بازگشت به سطح اول فوتبال ایران است

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود: به دنبال خرید داماش نبودیم ! / بازی‌های سپیدرود در عضدی برگزار خواهد شد / بودجه این فصل سپیدرود بالغ بر دو میلیارد تومان خواهد بود.

  sepidrood_rashtموج نو :: مدتها بعد از قطعی شدن حضور سپیدرود در لیگ دسته دوم فصل بعد تصمیم گرفتیم با مدیرعامل سپیدرود گفتگوهی کوتاه در محل باشگاه سپیدرود انجام دهیم و از آخرین وضعیت سپیدرود آگاه شویم؛ ایشان با روی گشاده و با حوصله به تک تک سوالات ما پاسخ داد که خلاصه صبحتهای ایشان را در ذیل می خوانیم:

  -سپیدرود را فصل قبل در بدترین شرایط و در حالی که در مکان سیزدهم گروه قرار داشت و ۵ ماه بود بازیکنان پولی دریافت نکرده بودند تحویل گرفتیم.تلاش بسیار زیادی کردیم که بتوانیم تیم را در لیگ دو حفظ کنیم ولی با توجه به اینکه تیم بسته شده بود موفق نبودیم و تیم به لیگ سه سقوط کرد.

  -دو روز بعد از سقوط تیم و در جلسه هیئت مدیره باشگاه تصمیم گرفتیم امتیاز تیم لیگ یکی را خریداری کنیم تا بتوانیم دوباره سپیدرود را مطرح کنیم،تلاش بسیار زیادی کردیم و با استانهای مختلف رایزنی های زیادی انجام دادیم ولی موفق نشدیم و همان طور که می دانید تا این لحظه هیچ انتقالی در لیگ یک صورت نگرفته است و بعد از اینکه شرایط را این طور دیدیم تصمیم گرفتیم هر جوری هست امتیاز لیگ دویی خریداری کنیم که سرانجام بعد از مذاکرات متعدد با شهرهای محتلف امتیاز تیم شهرداری لنگرود را به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان+امتیاز تیم دسته سومی خودمان را به خریداری نمودیم.

  -برخلاف اظهار نظر و حواشی فراوانی که دوستان راه انداخته بودند به هیچ عنوان دنبال خرید داماش نبودیم.از نظر ما داماش هم طرفداران خاص خود را دارد و ما واقعا برای انها احترام خاصی قائلیم.متاسفانه بعضی دوستان در این وسط از آب گل آلود دنبال ماهی گرفتن بودند.رشت پتانسیل داشتن دو تیم در سطح اول فوتبال رشت را دارد و امیدواریم داماش هم هر چه زودتر مشکلاتش حل شود.

  -سعی کردیم کادر فنی خوبی ببندیم که هم تجربه خوبی داشته باشند و هم اسم و رسم دار باشند.افشین ناظمی علی رغم اینکه پیشنهادات خوبی از چند تیم لیگ یکی داشت ولی به خاطر شهرش در سپیدرود ماند تا به کمک یکدیگر سپیدرود را به جایگاه اصلی اش برسانیم.

  -صد در صد به دنبال قهرمانی و صعود به لیگ یک هستیم و تیم را طوری بسته ایم که حتی برای فصل بعد لیگ یک هم دغدغه ای نداشته باشیم.اگر مشکل خاصی پیش نیاید قطعا به لیگ یک صعود خواهیم کرد.

  -شاید حدود ۴۰ درصد از اسکلت فصل قبل تیم را حفظ کرده ایم و سایر بازیکنان را بازیگنان فصول قبل سپیدرود و چند بازیکن از سایر تیمها به سپیدرود آمده‌اند.

  -بهنام افشه، رضا الماس‌خاله، مسعود میکاییلی، فرشاد اسماعیل‌نژاد، عماد میرجوان، سید محمد حسینی (گلر سابق نساجی و استیل آذین)، میثم میر پسندیده، محمد مصلح و … جذب سپیدرود شده‌اند.

  -۹ شهریور لیگ دو قرعه کشی می شود و شنیده ایم ۴۰ تیم در ۴ گروه ۱۰ تیمی قرار است با هم بازی کنند.جزییات بیشتر را هنوز نمی دانیم ولی به ما گفته اند که ۳ تیم به لیگ یک صعود خواهند کرد و قصل بعد لیگ یک با حضور ۲۰ تیم در یک گروه برگزار خواهد شد.

  -سعی خواهیم کرد یک یا دو اردوی بیرون استان برگزار کنیم تا تیم با امادگی بیشتری در لیگ شرکت کند.

  -از همان ابتدای مسابقات باید به فکر جمع اوری امتیازات باشیم تا کار به اما و اگرهای همیشگی کشیده نشود.

  -صد در صد تمام بازیهای امسال ما در عضدی برگزار خواهد شد و شک ندارم با همدلی که ایجاد شده تماشاگران سپیدرود که عامل اصلی بقای تیم در این سالهای طولانی بودند تیم را تنها نخواهند گذاشت.

  -تیم جوانان ما که فصل قبل قهرمان لیگ گیلان شده بود را در لیگ کشوری با قدرت تمام اماده می کنیم چرا که معتقدیم یک باشگاه خوب باید تیمهای پایه ای خوب داشته باشد تا بسیاری از نیازهایش را از همین تیمهای پایه تامین کند.

  -مکتب سپیدرود همواره بر بومی گرایی و بازیکن سازی بوده است و ما هم این راه را با قدرت ادامه می دهیم.

  -بودجه در نظر گرفته شده برای لیگ دو این فصل حدود ۲ میلیارد تومان می باشد که البته مبلغ خرید امتیاز را هم شامل می شود.

  -بازگشت سپیدرود به سطح اول فوتبال کشور آرزوی همه فوتبالدوستان استان می باشد و تمام تلاشمان را می کنیم خیلی زود به این هدف دست پیدا کنیم.

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار