:: موج نو :: | جشن هم اندیشی سپیدرود رشت
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 13 سپتامبر 2014 | کد خبر : 442
 • با حضور پیشکسوتان فوتبال گیلان برگزار شد

  جشن هم اندیشی سپیدرود رشت

  سپیدرود رشت عصر روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ در سالن بنیاد واقع در خیابان گلسار رشت همایشی را ترتیب داده بود تا پیشکسوتان و مربیان وزحمتکشان این باشگاه را دور هم گرد آورد تا به نوعی روزهای خوبی را برای یکی از قدیمی ترین تیمهای فوتبال گیلان و ایران و شهر رشت نوید دهد.

  موج نو :: سپیدرود رشت عصر روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ در سالن بنیاد واقع در خیابان گلسار رشت همایشی را ترتیب داده بود تا پیشکسوتان و مربیان وزحمتکشان این باشگاه را دور هم گرد آورد تا به نوعی روزهای خوبی را برای یکی از قدیمی ترین تیمهای فوتبال گیلان و ایران و شهر رشت نوید دهد.
  در این همایش که بصورت خوب و در شان نام سپیدرود رشت برگزار شد مهمانانی نیز داشت از جمله کوچکی‌نژاد نماینده مردم شهرستان رشت، دل‌خوش نماینده سابق صومعه سرا، رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، بهمن صالح‌نیا مربی اسبق فوتبال ملوان ، رضا رسولی و محمود باقری نمایندگان شورای شهر رشت و جمعی دیگر از جمله احمد صومی، مجید جهانپور، محمدرضا شیدفر، ایرج خوالی، پرویز مسعودی، امید هرندی، رسول حقدوست، سعید متقی طلب، محسن عبد نصراللهی و… پیشکسوتان باشگاه سپیدرود رشت را تشکیل می‌دادند.
  از مهمان‌های دیگر هم میتوان به الماسخاله، فرهاد حسین‌پور سرمربی یک دهه قبل سپیدرود، تمامی بازیکنان همراه با کادر فنی فصل جاری سپیدرود، بازیکنان تیم بانوان فوتسال سپیدرود و…نام برد.
  در ابتدای مراسم آقای پورمحسن مدیرعامل باشگاه سپیدرود ضمن خیر مقدم و عرض ادب خدمت حضار شرحی از وضعیت سپیدرود بحران زده در فصل قبل مسابقات و عوامل سقوط تیم و … صحبت کرد و از همه دست‌اندرکاران گذشته تیم که زحمت کشیده بودند تشکر نمود.

  مدیرعامل در ادامه به مصوبه هیات مدیره برای خرید امیتاز لیگ یک اشاره کرده و گفت که برای این کار حتی مذاکرات و توافقاتی با تیم های یزد لوله و الوند همدان صورت گرفته بود اما به دلیل مصوبه شورای تامین هر استان امکان جابجایی امتیاز ها برای استان ها مقدور نبود و در نهایت بنا به درخواست شورای شهرلنگرود و مساعدت هیات فوتبال گیلان، امتیاز لیگ دو شهرداری لنگرود خریداری شد تا در فصل جاری مانند سال گذشته بتوانیم در دسته دوم مسابقات حاضر باشیم. وی در نهایت از صبوری هواداران که در چند سال گذشته علی الخصوص فصل قبل خیلی مشقت و نتایج بد دیدند عذرخواهی کرد و نوید روزهای خوبی را برای آینده و افزایش اینگونه هم اندیشی ها را داد.

  در ادامه کوچکی‌‌نژاد پشت تریبون قرار گرفت و در جملاتی مختصر اعلام کرد که با همدیگر تلاش و کمک کنیم و ما بتوانیم همه گونه مساعدت برای تیم فراهم می‌کنیم تا ان شالله فصل خوبی برای تیم های رشتی داشته باشیم.
  دیگر سخنران مراسم مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان بود که وی با بیان اینکه استان گیلان پتانسیل ورزشی بیشتری دارد و میتوان با تلاش به سطح اول فوتبال ایران بازگشت. وی در ادامه افزود که از بچگی طرفدار سپیدرود بودم!

  در این مراسم از موسس باشگاه سپیدرود مرحوم غلامرضا صومی هم یادی شد و از مقام ورزشی‌اش تجلیل کردند. احمد صومی که از مربیان پیشکسوت استان و برادر وی بود پشت تریبون قرار گرفت و یادی از گذشته کرده و از حضور پرشور هوادارن و عاشقان سپیدرود تشکر کرد. وی در ضمن حرف هایش سخن از مکتب سپیدرود و سابقه چند دهه فعالیت ورزشی در چند رشته با نام سپیدرود را هم عنوان کرد و سپس از بهمن خان صالح‌نیا، پیر فوتبال گیلان، خواست که پشت تریبون قرار بگیرد و چند کلمه‌ای برای حضار صحبت نماید که با تشویق فراوان هواداران و مسئولین همراه بود که یکصدا صالح نیا را تشویق می‌کردند.
  در ادامه مراسم کلیپی هم نمایش داده شد که در آن مصاحبه‌هایی با رضا شیدفر( آقای گل مسابقات جام آقاخان بنگلادش همراه با تیم سپیدرود)، مجید جهانپور و بهمن صالح‌نیا پیرامون تاریخ سپیدرود و مردمی بودن باشگاه و … پخش شد.

  در نهایت مراسم حوالی ساعت ۱۹.۳۰ دقیقه و پس از ۱۵۰ دقیقه با مجری گری پوربخش مدیرروابط عمومی هیات فوتبال گیلان به پایان رسید.

  sep15 sep14 sep13 sep12 sep11

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار