:: موج نو :: | شکست سپیدرود رشت در اولین بازی خانگی
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 اکتبر 2014 | کد خبر : 528
 • کام قرمزهای رشت تلخ شد

  شکست سپیدرود رشت در اولین بازی خانگی

  از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای ایران، عصر یکشنبه، بیست مهرماه ۹۳، سپیدرود رشت در ورزشگاه عضدی میزبان تیم "خوونه به خوونه" مازندران بود؛ تیمی که سرمربیگری‌اش را "فرشاد پیوش" بر عهده دارد .دیداری که نتیجه‌اش کام میزبان و هوادارانش را تلخ کرد.

  موج نو – سرویس ورزشی:: سپیدرود رشت در خانه اولین شکست را پذیرا شد .

  از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای ایران، عصر یکشنبه، بیست مهرماه ۹۳، سپیدرود رشت در ورزشگاه عضدی میزبان تیم “خوونه به خوونه” مازندران بود؛ تیمی که سرمربیگری‌اش را “فرشاد پیوش” بر عهده دارد .دیداری که نتیجه‌اش کام میزبان و هوادارانش را تلخ کرد.

  سپیدرود رشت ۰ : ۱ خوونه به خوونه مازندران

  گل : اسماعیل صمدی ۳۱

  تماشاگر ۲۰۰۰ نفر

  در این بازی که بصورت مستقیم از شبکه استانی باران پخش می‌شد، سپیدرود رشت با این نفرات وارد میدان شد: سید محمد حسینی، رضا الماسخاله، دادفر، مصلح، حاجتی، میرجوان، اسماعیل زاده، میثم شاکری، فردوسی، شادمان و پورمحسن

  سپیدرود رشت در ۱۰ دقیقه ابتدای بازی تحت تاثیر بازی تیم میهمان قرار گرفته بود و بیشتر در زمین خود بازی گنگی را انجام می داد .پس از سپری کردن دقایقی از بازی، سپیدرودی‌ها کمی رو به جلوتر حرکت کردند و توپ را تا پشت محوطه جریمه خونه به خونه می‌رساندند.

  خوونه به خوونه در نیمه اول بیشتر حملات خود را از سمت چپ سپیدرود، جایی که رضا الماسخاله و دادفر قرار داشتند، طراحی کرده بودند که چندین بار توانستند با ارسال های مناسب، بازیکنان این سمت را غافلگیر کنند.

  اسماعیل صمدی، بازیکن شماره ۸ مازنی ها که سابقه بازی در ملوان بندرانزلی را در فصل پیش هم داشت، بر روی اکثر توپ ها تاثیرگذار بود و به راحتی در بیشتر دقایق، بازی خود را به بازیکنان مستقیم خود دیکته می‌کرد.

  همچنین، پورحاجی، بازیکن شماره ۹ خوونه به خوونه بازیکن تاثیر گذاری در نیمه اول بود که به راحتی به همه جای زمین سر می زد و به جرات می‌توان گفت سمت راست قرمزهای رشت را به نوعی از کار انداخته بود .

  سپیدرودی‌ها در دقایق ۲۵ و ۲۸ بازی در نیمه اول دو ضربه ایستگاهی به دست اوردند که نتوانستند به نحو احسن از این موقعیت استفاده کنند .

  دقیقه ۳۱ این دیدار توپ از سمت دادفر گذر کرد و با پیشروی بازیکن خونه به خوونه، به داخل محوطه جریمه رسید که صمدی با یک ضربه توپ را وارد دروازه میزبان کرد.

  تا دقیقه ۳۹ بازی مازنی ها در میانه میدان توپ داری می کردند و سپیدرودی ها رو به بازی بی‌هدف آوردند که در اکثر حملات این سپیدرودی‌ها بودند که کم تعداد ظاهر می‌شدند .

  unnamed (2)در نیمه دوم سپیدرود رشت دو تعویض را انجام داد و امیر شادمان را از بازی خارج و میعاد یزدانی را روانه بازی کرد .در دقیقه ۵۰ عماد میرجوان توپی که برایش در هیجده قدم ارسال شده بود را با یک قیچی بسیار زیبا زد که با دفع دروازه بان تیم میزبان مواجه شد.

  دقیقه ۵۶ باز هم یک فرصت استثنایی برای میرجوان به وقوع پیوست که با سرعت خود در یک موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که توپ را به پای دروازه بان حریف زد .چند دقیقه بعد این تیم خوونه به خوونه بود که فرصت عالی خود را با دفع خوبه سید محمد حسینی، دروازه بان سپیدرود، از دست داد.

  بعد از این دقایق در نیمه دوم تیم میهمان دست به تعویض زد و مهاجم خود، صمدی، زننده گل را از بازی بیرون اورد و سپیدرودی‌ها هم در فاصله چند دقیقه دو تعویض را انجام دادند؛ فرشاد اسماعیل زاده و مصلح را از بازی خارج کرده و بجایشان جمشیدی و محبی را به درون زمین فرستادند .

  در دقیقه ۷۵ با فشار تشویق هواداران سپیدرود رشت، مصطفی حاجتی شوت دیدنی را روانه دروازه حریف کرد که با واکنش خوب دروازه بان به کرنر فرستاده شد .

  در دقیقه ۷۸ باز هم توپ به میرجوان در شش قدم رسید که توپ را به درون دستان گلر زد و یک موقعیت خوب دیگر از دست داد.

  سرانجام در پایان نود دقیقه بازی، این سپیدرود رشت بود که با یک کل، نتیجه بازی خانگی‌اش را به حریف مازنی واگذار کرده و آه دیگری را بر ناراحتی‌های بسیار هواداران دیرین‌اش افزود.

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار