:: موج نو :: | باخت، اخراج، بازداشت!
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 ژانویه 2015 | کد خبر : 650
 • حاصل سرمایه‌گذاری سیاسی در پرسپولیس، استقلال و راه آهن چه بود؟

  باخت، اخراج، بازداشت!

  موج نو :: مدیرعامل زندانی پرسپولیس، جدیدترین سرمایه‌گذار ناموفق فوتبال ایران محسوب می‌شود. امیررضا خادم نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش در واگذاری پرسپولیس و استقلال، امروز کمک مالی نزدیکان سیاسی به استقلال را تایید کرد و گفت مدیرعامل فعلی سرخپوشان و اطراف مرتبط به او این فصل اسپانسر سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و راه آهن هستند. […]

  موج نو :: مدیرعامل زندانی پرسپولیس، جدیدترین سرمایه‌گذار ناموفق فوتبال ایران محسوب می‌شود.

  امیررضا خادم نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش در واگذاری پرسپولیس و استقلال، امروز کمک مالی نزدیکان سیاسی به استقلال را تایید کرد و گفت مدیرعامل فعلی سرخپوشان و اطراف مرتبط به او این فصل اسپانسر سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و راه آهن هستند.

  سیاسی تا قبل از حضور خادم در وزارت ورزش یک چهره اقتصادی ناشناخته بود اما این فصل رئیس هیات‌مدیره پرسپولیس شد و با اخراج همزمان رحیمی و دایی خیلی زود به تیتر یک رسانه‌ها رسید. پرسپولیس سیاسی با همه فراز و نشیب‌هایش در رده هشتم لیگ برتر است. سرخپوشان یک سال قبل نیم فصل را به عنوان صدرنشین لیگ به پایان برده بودند. در طول ۱۳ دوره لیگ‌برتر، فقط در دوره‌های پنجم و یازدهم سرخپوشان آخر فصل رده‌ای پایین‌تر از هشتم داشتند.

  استقلال دیگر تیمی که با هزینه دوستان سیاسی اداره می‌شود هم در حال حاضر تیم پنجم لیگ برتر است. استقلال فقط در لیگ‌های دوم و هفتم آخر فصل رده‌ای پایین‌تر از پنجم را تجربه کرده و فصل پیش لیگ را در همین رده به پایان رساند. آبی‌پوشان پایتخت در حال حاضر فاصله‌ای ۵ امتیازی با صدر جدول دارند که موضوعی بی‌سابقه برای استقلال قلعه‌نویی است.

  راه آهن هم بعد از فراز و نشیب‌های مختلف، در رده چهاردهم و منطقه خطر قرار دارد. در صورتی که آن‌ها فصل را در همین رده به پایان ببرند به پلی‌آف می‌روند تا برای بقا در لیگ برتر مبارزه کنند. راه آهن آخرین بار در لیگ ششم بین سه تیم انتهایی جدول قرار گرفته بود.

  سیاسی هم در حال حاضر بخاطر پرونده‌های مربوط به پرسپولیس زندانی است. به نظر می‌رسد همکاری چند ماهه سیاسی و فوتبال، فعلا به ضرر هر دو طرف تمام شده است.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار