:: موج نو :: | مجمع استانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان برگزار شد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 25 جولای 2017 | کد خبر : 1315
 • با دستور کار انتخاب نمایندگان اصلی استان در کنگره سوم حزب

  مجمع استانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان برگزار شد

  نخستین مجمع استانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان عصر روز دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ در رشت برگزار شد. دستور کار این مجمع، بررسی وضعیت ارکان حزب و ارایه گزارش عملکرد سالانه، دریافت نظرات و پیشنهادات حوزه‌ها در خصوص اصلاح اساس‌نامه حزب و انتخاب نمایندگان اصلی استان در کنگره سوم حزب اتحاد ملت بود.

  موج نو :: نخستین مجمع استانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان عصر روز دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ در رشت برگزار شد.

  این مجمع که با حضور اعضای هیأت رییسه حوزه‌های شهرستانی و اعضای شورای منطقه گیلان حزب برگزار شد، بررسی وضعیت ارکان حزب در آستانه کنگره سوم، ارایه گزارش عملکرد شورای مرکزی و شورای منطقه گیلان توسط آقای پرویز شکوری، عضو شورای مرکزی حزب و آقای رضا صادقی، نایب رییس شورای منطقه گیلان، هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی برای اعضا، دریافت نظرات و پیشنهادات حوزه‌ها در خصوص اصلاح اساس‌نامه حزب و انتخاب نمایندگان اصلی و دارای دارای حق رأی استان در کنگره دو روزه حزب اتحاد ملت ایران اسلامی که ظرف یک ماه آینده در تهران برگزار می‌شود را در دستور کار خود داشت.

  در پایان این نشست و پس از اعلام آمادگی یازده تن از اعضای مجمع جهت حضور در کنگره سوم حزب اتحاد ملت ایران اسلامی و برگزاری انتخابات، به ترتیب محمد(سارنگ) حسن‌پور، زهرا بوذری، مانی زرشکی، محمد سعیدزاده و علی‌رضا کنعان‌رو فومنی، به عنوان نمایندگان اصلی منطقه گیلان در کنگره سوم حزب انتخاب شدند.

  گفتنی است سه تن دیگر از اعضای شورای منطقه گیلان (آقایان محسن باقری چناری، پرویز شکوری و رضا صادقی)، به واسطه حضور در هیأت اجرایی و شورای مرکزی و بر اساس آیین‌نامه اجرایی برگزاری کنگره‌های سالانه حزب، به طور مستقیم و بدون سهمیه، در کنگره آینده حضور خواهند داشت. اعضای ناظر استان در کنگره سوم نیز پس از رایزنی هیأت رییسه شورای منطقه با ستاد برگزاری کنگره، از میان متقاضیان حضور انتخاب خواهند شد.

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار