:: موج نو :: | انتخاب هیأت رییسه دوره جدید شورای منطقه گیلان حزب اتحاد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 11 اکتبر 2018 | کد خبر : 1359
 • در نخستین جلسه رسمی پس از ابلاغ احکام دوساله اعضا انجام شد

  انتخاب هیأت رییسه دوره جدید شورای منطقه گیلان حزب اتحاد

  دوره جدید فعالیت شورای منطقه گیلان رسما آغاز شد

  در نخستین جلسه رسمی دوره جدید فعالیت شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، پس از ابلاغ احکام دبیرکل به اعضا توسط رییس کمیته امور مناطق حزب، هیأت رییسه این شورا برای مدت دو سال انتخاب شدند.

  به گزارش دایره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی متطقه گیلان، با پایان یافتن مدت دوساله عضویت اعضای شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت و در نخستین جلسه رسمی این شورا در دوره جدید، پس از ابلاغ احکام دبیرکل حزب به اعضا توسط مهندس محسن باقری چناری، رییس کمیته امور مناطق حزب اتحاد ملت، مطابق اساسنامه و آیین‌نامه اجرایی مناطق حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، انتخابات هیأت رییسه دوره جدید برگزار و سه تن از اعضا به عنوان رییس، نایب رییس و دبیر شورای منطقه گیلان برای مدت دو سال انتخاب شدند.

  در این جلسه، مهندس محسن باقری چناری، با توجه به فعالیت همزمان در ارکان مختلف مرکری حزب در تهران، به رغم اصرار اعضاء از نامزدی برای تصدی ریاست شورای منطقه امتناع کرد و سرانجام پس از بحث و طرح دیدگاه‌های اعضا، انتخابات هیأت رییسه شورای منطقه گیلان برگزار شد و آقایان عبدالرضا ابراهیمی به سمت رییس، رضا صادقی به عنوان نایب‌رییس و محمد سعیدزاده به سمت دبیر شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی برای مدت دو سال انتخاب شدند.

  گفتنی است که انتخاب رؤسا و مسئولین کمیته‌ها و دوایر اجرایی شورای منطقه گیلان به جلسه آینده حزب موکول شد. همچنین نمایندگان دارای حق رأی منطقه گیلان در کنگره آینده حزب اتحاد ملت ایران اسلامی -که ۲۵ آبان‌ماه در تهران برگزار می‌شود- طی هفته آینده و در نشستی با حضور نمایندگان حوزه‌های شهرستانی حزب در استان گیلان انتخاب خواهند شد.

   

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار