:: موج نو :: | نشست ستادهای انتخاباتی حزب اتحاد ملت منطقه گیلان برگزار شد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 19 آوریل 2017 | کد خبر : 1236
 • با حضور رؤسا و نمایندگان حوزه‌های شهرستانی

  نشست ستادهای انتخاباتی حزب اتحاد ملت منطقه گیلان برگزار شد

  این گردهمایی عصر روز چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ و با حضور مسئولان و اعضای ستادهای انتخاباتی حزب اتحاد ملت در شهرستان‌های مختلف استان گیلان و رییس و تنی چند از اعضای شورای منطقه گیلان، در محل دفتر مرکزی حزب در رشت برگزار شد.

  موج‌ نو :: نخستین گردهمایی اعضای ستادهای انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی منطقه گیلان، در رشت برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار موج نو، در این گردهمایی که عصر روز چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶و با حضور مسئولان و اعضای ستادهای انتخاباتی حزب اتحاد ملت در شهرستان‌های مختلف استان گیلان و رییس و تنی چند از اعضای شورای منطقه گیلان، در محل دفتر مرکزی حزب در رشت برگزار شد، مهندس محسن باقری چناری، رییس شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، به تبیین سیاست‌های انتخاباتی حزب و مجموعه اصلاح‌طلبان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت.

  در ادامه، پرویز شکوری، رییس ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، منطقه گیلان و رضا صادقی، قایم مقام ستاد، ضمن تشریح ساختار و نحوه عملکرد و همکاری مجموعه ستادهای انتخاباتی حزب با ستادهای مرکزی انتخابات، به پرسش‌ها و دغدغه‌های حاضران پاسخ دادند.

  در خاتمه، طی مراسمی، ضمن معارفه اعضای ستاد مرکزی منطقه گیلان، احکام رؤسای ستادهای انتخاباتی حوزه شهرستان‌ها و اعضای ستاد انتخابات حزب اتحاد ملت منطقه گیلان، توسط رییس ستاد به ایشان ابلاغ شد.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار