:: موج نو :: | روحانی محکم‌تر از گذشته به صحنه خواهد آمد
امروز برابر است با
qporsesh.com
sheg.ir
sheg.ir
sheg.ir
 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 16 فوریه 2017 | کد خبر : 1196
 • دبیر حزب اتحاد ملت منطقه گیلان:

  روحانی محکم‌تر از گذشته به صحنه خواهد آمد

  مخالفین دولت آب در هاون می‌کوبند

  عبدالرضا ابراهیمی، دبیر شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، در گفت و گویی در خصوص حضور دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶  اظهار کرد: مگر می شود جریانی که کشور را  در سال ۹۲  که در آستانه ورشکستگی اقتصادی بوده و به صورت کلی از  معادلات بین المللی حذف شده بود، با تورم افسار […]

  عبدالرضا ابراهیمی، دبیر شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، در گفت و گویی در خصوص حضور دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶  اظهار کرد: مگر می شود جریانی که کشور را  در سال ۹۲  که در آستانه ورشکستگی اقتصادی بوده و به صورت کلی از  معادلات بین المللی حذف شده بود، با تورم افسار گسیخته که راه را برای هرگونه سرمایه گذاری بسته بود و تنها سوداگری رایج بوده را به وضعیت ثبات اقتصادی رسانده است و مسیر سیاسی کشور را باز کرده است و زمینه را برای سرمایه گذاری فراهم نموده است ، امنیت روان و اقتصادی را به بازار برگردانده است و تلاش کرده از رکود اقتصادی هم خارج شود، دچار تردید گردد؟!

  به گزارش موج نو، مهندس ابراهیمی ضمن اشاره به رکود فاجعه بار اقتصادی برجای مانده از دولت احمدی‌نژاد ادامه داد: مخالفین که هر کاری می‌کنند تا این رکود نشکند؛ اما بدانند که آب در هاون می کوبند و دکتر روحانی، با پشتوانه رأی آگاهانه و هوشمندانه ملت ایران، این بار محکم‌تر از گذشته به صحنه خواهد آمد.

  وی افزود: در شرایط بین‌الملی که با آمدن ترامپ در حال دگرگونی است به‌جای اینکه در داخل جریان های سیاسی فعال و تاثیرگذار به فکر هم افزایی ملی با حفظ اصول باشند، متاسفانه عده‌ای می‌خواهند درب را بر همان پاشنه بچرخانند.

  دبیر شورای منطقه گیلان حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، خطاب به حامیان دولت گفت: لازم است موافقین و هواداران دولت ضمن تلاش مضاعف برای همبستگی و آشتی ملی برای حمایت از برنامه های انجام شده دولت به پا خیزند و مانع از آن شوند که دروغ‌های بزرگ مخالفان باورپذیر شود.

  مهندس ابراهیمی خاطرنشان کرد: زمان آن است که با تشریح کارهای بزرگ انجام شده، زمینه برای انتخاب مجدد و قاطع آقای روحانی فراهم گردد. همه می دانند بازگشت به عقب منجر به بی‌ثباتی و از هم پاشیدگی اقتصادی، چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی خواهد شد، اکنون تهدیدها فزاینده است و باید آن ها را به فرصت تبدیل کنیم.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار